Technik logistyk

  • Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Zakres czynności; Nadzór nad powierzonymi autami ciężarowymi od momentu dostawy do czasu wydania do klienta końcowego, sprawdzanie stanu po dostawie i przygotowanie do wyjazdu. Prowadzenie dokumentacji fotograficznej oraz elektronicznej z dostaw. Nadzór wysyłek towarów i ich kompletacja. Aktualizacja dokumentów przekazywanych do klienta (instrukcje, gwarancje itp.). Wsparcie działu logistyki.
    Znajomość obsługi pakietu MS Office. Prawo jazdy kat. B. ( mile widziane prawo jazdy kat. C ) Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista. Uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań.Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Znajomość branży samochodowej i podstawowych przepisów transportu drogowego. Znajomość języka angielskiego B1.
    Pracodawca oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy. Możliwość przystąpienia do opieki medycznej. Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.
    Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)