INSPEKTOR w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym

SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Szpital SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie zatrudni pracownika na stanowisku:

INSPEKTOR

WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:
• wykształcenie wyższe,
• min. 3-letnie doświadczenie w administracji publicznej, w tym 1 rok przy wnioskowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych i UE
• biegła obsługa systemu SL, MAKS2, SOWA, innych generatorów wniosków aplikacyjnych

WYMAGANIA DODATKOWE:
• znajomość ogólnych zasad PZP oraz ustawy o finansach publicznych niezbędna do współpracy z innymi komórkami szpitala zaangażowanymi w proces realizacji i rozliczania projektów, w tym inwestycyjnych
• obsługa pakietu MS OFFICE i urządzeń biurowych

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
• pracy w zespole
• pracy pod presją czasu
• dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w zakresie zleconych zadań
• komunikatywność, skrupulatność.

PODSTAWOWE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:
obowiązki wynikające z realizacji zadań finansowanych ze środków zewnętrznych

WARUNKI I MIEJSCE PRACY:
• zatrudnienie w Dziale Techniczno - Inwestycyjnym,
• umowa o pracę na pełen etat,
• planowany termin zatrudnienia: OD ZARAZ

Oferty należy kierować zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniu.
Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o terminie spotkania kwalifikacyjnego.
Kontakt: Dział Organizacji i Kadr tel. 89 5398474
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)