INSPEKTOR BHP/ SPECJALISTA DS. BHP

BĄKOWSCY - BHP MANAGEMENT
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Nasza firma świadcząca usługi z zarządzania BHP na dużych projektach inwestycyjnych i
remontowych w związku z ciągłym rozwojem
obecnie poszukuje:

INSPEKTORA BHP/ SPECJALISTĘ DS. BHP
Nr ref: 02/05/2024 NYSA
Miejsce pracy: NYSA

Wymagania

1. Ukończone studia BHP, Technikum BHP
2. Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) - 8 godzin
3. Znajomość przepisów BHP z zakresu budownictwo przemysłowego
4. Potwierdzone doświadczenie min. 3 lata na inwestycjach budowlanych
5. Komunikatywność
6. Gotowość podjęcia zlecenia od zaraz.
7. Bardzo dobra organizacja pracy
8. Biegła obsługa pakietu MS Office
9. Język angielski mile widziany

Opis Stanowiska:
1. Prowadzenie kontroli na terenie placu budowy.
2. Sporządzanie dokumentacji.
3. Wykonywanie zadań służby BHP
4. Współpraca z kierownictwem budowy i służbą BHP
5. Raportowanie

Oferujemy

1. Umowa zlecenie, B2B – od maja 2024 do lutego 2025 (lub dłużej)
2. Możliwość rozwoju zawodowego w branży BHP
3. Wsparcie merytoryczne i praktyczne przez naszych specjalistów
4. Wewnętrzne procedury i druki

NA ADRES E-MAIL @

Z dopiskiem: Nr ref: 02/05/2024 NYSA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)