Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.05.2024

Inspektor ds. nadzoru nad pracą w Składnicy Akt oraz do spraw archiwum

Komenda Miejska Policji w Tarnowie
  • Tarnów, małopolskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca jednozmianowa, praca administracyjno-biurowa,

Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu,

Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała (siedząca)

Wysiłek fizyczny

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Praca wykonywana w pomieszczeniach budynku Komisariatu Policji Tarnów-Centrum ul. Narutowicza 6

Budynek nie jest wyposażony w windę osobową bez podjazdu dla osób niepełnosprawnych

Podstawowe wyposażenie stanowiska pracy: meble biurowe, komputer z drukarką, telefon

Dodatkowo obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarka, niszczarka do papieru

Inne: konieczność kontaktu z podmiotami pozapolicyjnymi - prokuratura, sąd, firmy ubezpieczeniowe, strony postępowań posiadające interes prawny

  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i składanie dokumentacji niearchiwalnej kategorii B i BE, prowadzenie ewidencji spisów akt przekazanych kategorii B i BE oraz prowadzewnie ewidencji protokołów brakowania dokumentacji niearchiwalnej BC i wydawanych zezwoleń na brakowanie,
  • prowadzenie ewidencji protokołów brakowania dokumentacji niearchiwalnej kategorii B i BE, brakowanie dokumentacji niearchiwalnej, której upynął okres przechowywania oraz sporządzanie protokołów brakowania,
  • wypożyczanie akt i materiałów niearchiwalnych dla jednostek RSW i udzielanie informacji z tych akt, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
  • przygotowywanie kserokopii lub wyciągów z dokumentacji niearchiwalnej na potrzeby prowadzonych postępowań przygotowawczych i sądowych za zgodą Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie,
  • przygotowywanie wniosków do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o wyrażenie zgody na udostępnianie oryginałów dokumentów niearchiwalnych lub udzielanie informacji dla upoważnionych osób, instytucji pozaresortowych,
  • udział w pracach komisji do spraw przekazywania agend służbowych naczelników wydziałów KMP i komendantów komisariatów Policji.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji w pracy biurowej
  •  W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatów/kandydatek urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeżeli urodziła się przez 1 sierpnia 1972 roku,
  • komunikatywność,
  • umiejętnosć kierowania oraz pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe administracyjne
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości: 4731,37 zł brutto

Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy

„Trzynaste” wynagrodzenie

Różnorodny pakiet socjalny zgodny z obowiązującym regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych KMP w Tarnowie (np. dofinansowanie do wypoczynku pracowników, niskooprocentowane pożyczki, pomoc finansowa)

Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego dla pracownika i członków rodziny oraz ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie

Możliwość korzystania z Międzyzakładowej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do obsługi monitora ekranowego

Możliwość korzystania z siłowni na terenie KMP w Tarnowie