Junior Project Manager w Branży Ciepłowniczej, do projektu: Transformacja energetyczna źródeł ciepła

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Szczecińską Energetyką Cieplną, sercem ogrzewania w Szczecinie, które bije nieprzerwanie od 1998 roku. Nasza pasja to dostarczanie ciepła, które jest nie tylko niezbędne w każdym domu, ale także stanowi podstawę dla rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Z dumą prowadzimy 355 km sieci ciepłowniczej, która jest naszym żyłami miasta, przez które przepływa energia niezbędna do życia. Jako część renomowanej grupy E.ON, zatrudniamy 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ciepła systemowego, ale nasza oferta to również eksploatacja sieci ciepłowniczej i konserwacja urządzeń. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszym portfolio znajdziecie także nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i energii elektrycznej. Nasza obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie świadczy o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale patrzymy w przyszłość z nieustającym zaangażowaniem w innowacje i doskonalenie naszych usług. Choć nie zdradzamy tutaj naszej misji i wartości, które kierują naszą codzienną pracą, możecie być pewni, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu naszym użytkownikom. Zapraszamy do współtworzenia z nami ciepłej historii Szczecina.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w planowaniu bieżących zadań w projekcie.
  • Wsparcie oraz organizacja pracy dla członków zespołu.
  • Raportowanie statusu projektu w formie prezentacji Power Point.
  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy zespołami projektowymi.
  • Zarządzanie harmonogramem projektowym.
  • Organizacja cyklicznych spotkań zespołów.
  • Planowanie oraz raportowanie budżetu projektu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z zarządzaniem projektami.
  • Umiejętność zarządzania pracą swoją i innych.
  • Płynnie posługuje się programem MS Office, w tym Power Point.
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2).
  • Nastawienie na osiąganie celów.
  • Odpowiedzialność i wychodzenie z inicjatywą.
  • Sprawna komunikacja w zespole projektowym oraz z partnerami biznesowymi.
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość programu MS Project lub innego programu do tworzenia harmonogramów.
  • Znajomość podstawowych metod zarządzania projektami.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy zlecenie lub B2B.
  • Elastyczny czas i miejsce pracy.
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji.
  • Pracę w zespole specjalistów.
  • Samodzielność w realizacji projektów i zadań.
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej.

Masz już praktykę jako project manager i chcesz się dalej rozwijać w zawodzie? A ponad to chcesz zdobyć nowe doświadczenie w branży energetycznej, to zachęcamy do aplikowania!

Pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej odbywa się zdalnie, za pomocą aplikacji MS TEAMS.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)