Investa Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją stali nierdzewnej i aluminium. Oferujemy usługi w zakresie cięcia laserem i strumieniem wody, cięcia laserowego rur i profili oraz gięcia. Nasza organizacja w Polsce to Centrala firmy w Pruszczu Gdańskim,  Magazyn Centralny w Strykowie oraz 6 oddziałów na terenie całego kraju.

pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków

➡️ przygotowanie materiału do cięcia na laserze zgodnie z planem,

➡️ weryfikacja jakościowa i ilościowa wyciętych detali,

➡️ przygotowanie wyciętych detali do wysyłki

➡️ dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn,

➡️ utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

➡️ praca zgodnie z zasadami BHP

???? W Inveście stawiamy na Twoją osobowość i chęć rozwoju! Nie obawiaj się zatem, jeśli dopiero zaczynasz pracę w tej branży, bo o maszynach CNC nauczysz się u nas wszystkiego!

Nasze wymagania

???? Wyznajemy ŻELAZNE ZASADY i nie owijamy niczego w bawełnę! Jeśli wiążesz swoją zawodową przyszłość z produkcją i:

➡️ masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

➡️ potrafisz obsługiwać komputer, w tym Microsoft Excel,

➡️ jesteś gotowy pracować w systemie 3 zmianowym,

➡️ posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

➡️ masz chęć do pracy

to mamy dla Ciebie ofertę PRACY na METAL!

A, że słowo jest u nas droższe od pieniędzy, masz 100% pewności, że dostaniesz warunki, na które się z nami umówisz!

???? TNIEMY WSZYSTKO Z WYJĄTKIEM WYNAGRODZEŃ!

Twoje wynagrodzenie uzależniamy od doświadczenia, chęci nauki nowych rzeczy i oczywiście efektów jakie będziesz osiągać.

Jeśli masz:

???? uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

???? doświadczenie w pracy z wykorzystaniem czytników do obsługi systemów magazynowych

???? doświadczenie w pracy ze stalą, prasą krawędziową, wycinarkami laserowymi

to zyskujesz argumenty, aby negocjować stawkę w wyższej granicy widełek płacowych!!

???? CO JEST JESZCZE WAŻNE?

Doceniamy pracowników, na których możemy liczyć! Dlatego z każdym rokiem możesz liczyć na podwyżki, gratyfikacje i dodatkową nagrodę finansową za wyniki.

Jak już tu będziesz - zapytaj współpracowników, dlaczego warto związać się z nami na lata.????

To oferujemy

U NAS LICZY SIĘ CZŁOWIEK, DLATEGO CODZIENNIE DBAMY O KOMFORT PRACY NASZEGO ZESPOŁU.

Przekonaj się, dlaczego warto do nas dołączyć:

➡️ oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie, dobrą pensję i wiele bonusów

➡️ wypłatę dostajesz na czas - zawsze

➡️ wszystkie dodatki gwarantujemy Ci w umowie!

➡️ korzystasz z nowoczesnych maszyn i pracujesz w klimatyzowanej hali,

➡️ dobrą atmosferę pracy

➡️ możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie z obsługi lasera fiber, prasy krawędziowej)

➡️ zapewniamy Ci szkolenia np. wsparcie w uzyskaniu uprawnień UDT na suwnice oraz cykliczne odnawianie uprawnień UDT i SEP

➡️ możesz liczyć na mnóstwo benefitów:

???? opieka medyczna Luxmed

???? karty sportowe Multisport

???? dofinansowanie do wczasów i świąt

???? dodatkowe ubezpieczenie na życie Warta

???? co miesiąc punkty do wydania na zakupy na platformie MyBenefit

Dołącz do zgranego zespołu pracowników tworzących świetną, przyjacielską atmosferę w firmie ???? ???? ????

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Investa Sp. z o.o. 83-000 Pruszcz Gdański ul. Zastawna 27, NIP: 5840253645 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)