Wychowawca dzieci w świetlicy (1/2 etatu)

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,Dobra organizacja pracy własnej,Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie,Komunikatywność,Systematyczność,Wysoka kultura osobista,Sumienność,Dokładność,Cierpliwość
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub resocjalizacja lub psychologia lub nauki o rodzinie. W przypadku braku posiadania w/w wykształcenia kierunkowego wymagane jest posiadanie wykształcenia wyższe (kierunek dowolny) oraz doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i rodziną. Mile widziane doświadczenie w zawodzie wychowawcy - nauczyciela. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Wymagane zaświadczenie o niekaralności.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do dwóch miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)