Pracownik punktu gastronomicznego LODOLANDIA

Lodolandia Celestynów
  • Celestynów, mazowieckie pow. otwocki

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Lodziarnio-kawiarnia Lodolandia Celestynów szuka pracownika na stanowisko sprzedawca.

Poszukujemy osób:

energicznych i bardzo dyspozycyjnych (praca o różnych porach dnia, również w weekendy)

Posiadających status studenta/ucznia (przed 26 rokiem życia)

posiadających książeczkę SANEPID

pracowitych, otwartych, uśmiechniętych, dbających o porządek (utrzymanie porządku jest naszym priorytetem)

Nie musisz mieć doświadczenia.

Zależy nam na pracownikach bardzo solidnych, szukających pracy na dłużej, co najmniej na cały sezon (do końca września) oraz na jesień-zima (w Kołaczu na Okrągło).

Zakres obowiązków:

kręcenie lodów świderków oraz przygotowaywanie deserów lodowych

wypiekanie gofrów

przygotowywanie napojów

obsługa maszyn

sprzątanie i dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

Zapewniamy pelne szkolenia.

Prosimy o niewysyłanie CV osoby, które nie ogarniają pracy w kuchni.

Oferujemy miłą atmosferę pracy oraz wynagrodzenie od 27,70 brutto za godzinę + okresowe akcje premiowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV koniecznie ze zdjęciem. Nie odpowiadamy na CV bez zdjęcia.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)