• Grupa, kujawsko-pomorskie pow. świecki

Instruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie 3 lata doświadczenia zawodowego,wykształcenie wyższe 1 rok doświadczenia zawodowego. Udokumentowana praca w zakresie kierowania pojazdami, praca jako instruktor nauki jazdy,
    posiadanie aktualnego szkolenia warsztaty doskonalenia zawodowego, preferowane posiadanie szerszych uprawnień instruktorskich, prawo jazdy kategorii B,C, C+E, uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, C, C+E. Pracodawca skontaktuje się z kandydatami, którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji (przegląd CV).
    Znajomość (test wiedzy):a. Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.b. Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami. Umowa o pracę na okres próbny, wynagrodzenie brutto 4830 zł+5 % premii.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 830 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)