Kierownik SPA

Maloves Spa & Resort
  • Władysławowo, pomorskie pow. pucki

Inny

Umowa o pracę

Maloves Spa & Resort we Władysławowie poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora/Kierownika działu SPA

Opis stanowiska:

odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie działu
tworzenie harmonogramów pracy
bezpośrednia obsługa gości Spa
nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu
nastawienia na aktywną sprzedaż celem realizacji założeń budżetowych
działania marketingowe wewnątrz hotelu, tworzenie ofert, pakietów.
Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)
min. średniego wykształcenia (fizjoterapia, turystyka i rekreacja, kosmetologia)
mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu wykonywania masaży zabiegów prozdrowotnych lub kosmetycznych
umiejętności zarządzania zespołem
znajomości trendów w branży kosmetycznej i SPA
dyspozycyjności również w weekendy
zaangażowania
chęci podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

umowę o prace
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
prowizje od wykonanych zabiegów
przyjazną atmosferę
stabilne warunki zatrudnienia
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)