Referent ds. kancelaryjnych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Węgrowie
  • Węgrów, mazowieckie pow. węgrowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

1. Praca w siedzibie urzędu

2. Miejsce pracy: 07-100 Węgrów ul. Piłsudskiego 23

3. Stanowisko pracy wyposażone jest w urządzenia niezbędne do wykonywania pracy

4. Oświetlenie pomieszczenia biurowego: naturalne i sztuczne

  • Prowadzi korespondencję Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
  • Rejestruje decyzje, postanowienia, pisma
  • Przekazuje korespondencję pracownikom merytorycznym
  • Udostępnia akta do wglądu interesantom
  • Archiwizuje dokumentację postępowań administracyjnych
  • Wyszukuje dokumenty w podręcznym archiwum
  • Sporządza wymagane informacje i sprawozdania
  • Obsługuje interesantów, przyjmuje wnioski, udziela informacji
  • Sporządza miesięczne zestawienia dotyczące budynków przyjętych do użytkowania

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 5 miesięcy doświadczenia zawodowego Administracja publiczna lub stanowisko o podobnym zakresie zadań
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielnośc, sumienność, komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • znajomość Ustawy Prawo Budowlane
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)