• Świdnica, dolnośląskie pow. świdnicki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Pozostali magazynierzy i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków.
    Dokładność, pracowitość, sumienność, rzetelność. Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, a jednocześnie umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy zespołu. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    Wymaga się dobrej kondycji fizycznej. Mile widziane uprawnienia UDT 2WJO.

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: marketing@eltech.com.pl
    lub na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
    Kontakt tel. w godz. 8:00-15:00 - 74 858 27 13

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: premia uznaniowa po okresie próbnym, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)