Sprzątanie, praca dorywcza pod Wrocławiem

Delta Business Service
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Firma Delta Business Service zatrudni OD ZARAZ Panią sprzątającą do pracy w zakładzie produkcyjnym Panattoni pod Wrocławiem

Miejsce pracy: ulica Lazurowa 40, 55-002 Dobrzykowice

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Business Service
- Umowę zlecenie na czas nieokreślony
- Pracę 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) po 2,5 godziny dziennie od godziny 16:00
- Stawkę: 23 zł na godzinę netto
- Odzież roboczą
- Uwaga: Nie zapewniamy transportu do miejsca pracy

Wymagania

- Posiadanie doświadczenia w pracy w dziedzinie sprzątania będzie dodatkowym atutem
- Motywacja do pracy
- Dyspozycyjność

Obowiązki:

- Sprzątanie biur, stołówki oraz toalet na obiekcie

Jeśli jesteś zainteresowana, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem - Mieczysław
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)

Podobne oferty pracy