Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.05.2024

Inspektor Wydział Ogólny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie

Komenda Powiatowa Policji w Wołominie
  • Wołomin, mazowieckie pow. wołomiński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca biurowa w systemie jednozmianowym

praca w siedzibie urzędu

praca przy oświetleniu mieszanym

wymuszona pozycja ciała w związku z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej

praca przy obsłudze monitora ekranowego powyżej dobowego wymiaru czasu pracy

narzędzia do pracy-komputer

bariery architektoniczne:brak zainstalowanej windy na I piętro, pomieszczenie higieniczno-sanitarne nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych

brak oznaczeń dla osób niewidomych

brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

  • przyjmowanie,ewidencjonowanie i rozdział korespondencji oraz przesyłek
  • wysyłanie korespondencji oraz przesyłek
  • prowadzenie dzienników podawczych komisariatów oraz wydziałów podległych KPP w Wołominie
  • prowadzenie dzienników korespondencyjnych
  • gromadzenie, przechowywanie i opracowywanie zasobu archiwalnego
  • współpraca z Urzędami Miasta, Sądami, Prokuraturami

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • znajomość Ustawy z dnia 21 listopada 2008r.(Dz.U. z 2024r. poz.409)- dostępna w internecie
  • znajomość Zarządzenia nr 920 Komendanta Głównego Policji z dn. 11.09.2008r. w sprawie metod i form wykonywania zadań w zakresie działalności archiwalnej w Policji (Dz.U. KGP nr16 poz.95 z poź.zm.)-dostępne w internecie
  • znajomość załącznika nr 1 (Instrukcja kancelaryjna) do Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dn. 18.01.2011r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych (Dz.U. z 2011r. nr 14 poz.67)-dostępne w internecie
  • Decyzja nr 160/2018 Komendanta Stołecznego Policji z dn. 27.03.2018r. w sprawie wprowadzenia do użytku służbowego instrukcji w sprawie obiegu dokumentacji jawnej, jednolitych zasad terminowego załatwiania spraw, rozliczania pracowników w Komendzie Stołecznej Policji oraz jednostkach organizacyjnych Policji funkcjonujących na obszarze działania Komendy Stołecznej Policji-dostępna na stronie internetowej KPP wołomin
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe administracja
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego administracja publiczna

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników