Kontroler Jakości

  • Wołczyn, opolskie pow. kluczborski

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Lesaffre Polska

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznychi mikrobiologicznych surowców i opakowań
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych na poszczególnych etapach produkcji drożdży i dodatków piekarskich
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych wyrobu gotowego
  • kontrola procesu produkcji, jakości drożdży i dodatków piekarskich
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych ścieków
  • prowadzenie ewidencji uzyskanych wyników analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mikrobiologia, chemia, biologia lub biotechnologia)
  • umiejętność prowadzenia analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych
  • znajomość norm jakościowych i metodyk wykonywanych analiz
  • znajomość norm związanych z systemem bezpieczeństwa żywności (ISO 22 000) oraz systemem zarządzania środowiskowego (ISO 14 001)
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywności
  • zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w dziale laboratorium
  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • motywacyjne wynagrodzenie + premię
  • bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii oraz przedszkola, dofinansowanie do obiadów, kartę Multisport i inne
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w zgranym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)