Specjalista ds. procesów i systemów z językiem niemieckim

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników spółek międzynarodowych w obszarze billing
  • analiza zgłaszanych problemów oraz wdrożenie metod ich usunięcia
  • wsparcie dla aplikacji biznesowych stosowanych w firmie
  • koordynacja działań w zakresie rozwoju nowych funkcjonalności w aplikacjach, przygotowanie dokumentacji, współpraca z działem programistów, testy dostarczonego rozwiązania, koordynacja wdrożenia danej funkcjonalności
  • obsługa systemu rejestracji zgłoszeń, raportowania i monitorowania zgłoszeń
  • szkolenie Key Userów i przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • udział w międzynarodowych projektach realizowanych w grupie na rzecz obsługiwanych jednostek

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane o profilu technicznym lub matematycznym
  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego, swoboda w mówieniu (częste spotkania online z zagranicznymi przedstawicielami Techem)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • zorientowanie na pracę w zespole
  • komunikatywność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • zainteresowanie tematami IT, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę hybrydową z 1-4 dniami/miesiąc pracy z biura
  • pracę w międzynarodowym środowisku stawiającym na zaangażowanie, kreatywność oraz zadowolenie z pracy
  • pełne przeszkolenie
  • pakiet ubezpieczeń
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (pakiet już od 1 zł!)
  • benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)