Praca sezonowa z zakwaterowaniem - Obsługa Apartamentów

MRS Mateusz Richert
  • Władysławowo, pomorskie pow. pucki

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Zatrudnimy osobę do Obsługi Apartamentów.
Praca sezonowa od początku czerwca.
Praca w elastycznych godzinach.
Sympatyczna rodzinna atmosfera pracy :)

Obowiązki:
- Obsługa Recepcji - Powitanie gości, zameldowanie, wymeldowanie.
- Sprzątanie apartamentów po opuszczeniu przez gości lokalu, przygotowanie dla kolejnych gości.
- Obsługa gości podczas ich pobytu.
- Rozliczanie klientów.
- Dostępność na miejscu dla Klientów.

Wymagania

- 100% Dostępność w sezonie
- Rzetelność
- Odpowiedzialność
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
- Mile widziana umiejętność obsługi terminala
- Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.
Gdybym nie odbierała telefonu proszę zostawić SMS- oddzwonię jak najszybciej będzie to możliwe.
Śmiało zapraszamy do kontaktu!
Do zobaczenia na Półwyspie :D

Administratorem danych osobowych jest MRS Mateusz Richert z siedzibą w Wzgórze Bernadowo 200, 81-583 Gdynia, tel.. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez MRS Mateusz Richert Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)