Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński

ZAOPATRZENIOWIEC - KOMPLETOWANIE ZAKUPÓW SPOŻYWCZYCH

  • Radom, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Supermarket "GROSIK" zatrudni pracownika na stanowisko:· ZAOPATRZENIOWIEC

Obowiązki

  • kompletowanie, zakupów spożywczych we wskazanych hurtowniach ( Selgros, Eurocash itp. ) wg listy zakupów
  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • załadunek/rozładunek towarów

Wymagania

  • umiejętność robienia zakupów
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich uzupełnienia
  • nie wymagamy długoletniego doświadczenia

Oferujemy

  • dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca na miejscu w Radomiu
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • benefity pozapłacowe (świadczenia okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe)

  • praca w godzinach rannych od 5.00 ok 4-5 godzin, w zależności od zapotrzebowania

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)