• Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: lub średnie branżowe
  • Inne wymagania: Służbę w Policji może pelnić osoba posiadająca obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię, zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, w której należy się podporządkować, korzystająca z pełni praw publicznych, z uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej, dająca rękojmię zachowania tajemnicy słuzbowej, nie skazana wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dofinansowanie do wypoczynku, zwrot kosztów dojazdu do pracy, równoważnik pieniężny za brak lokalu mieszkalnego.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)