Młodszy inspektor kontroli /inspektor kontroli

  • Poznań, wielkopolskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3),obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
  • Inne wymagania: wyższe, preferowane - ekonomiczne, prawnicze, administracyjne.
    konieczne:
    1. obywatelstwo polskie
    2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
    3. posiadanie co najmniej trzyletniego stażu pracy ( preferowane doświadczenie w pracy w jednostkach związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego lub finansów publicznych)
    4. samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
    5. bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)
    dodatkowe :
    znajomość przepisów z zakresu działania regionalnych izb obrachunkowych, a w szczególności z zakresu ustroju samorządu terytorialnego, finansów publicznych, zamówień publicznych, podatków i opłat lokalnych, rachunkowości, gospodarki nieruchomościami, umiejętność interpretacji danych i zdolności analityczne, umiejętność wyciągania, wniosków, umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji, zawodowych, terminowość, odpowiedzialność i rzetelność w realizowaniu zadań, umiejętność korzystania z przepisów prawa, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)