Inspektor/specjalista ds. inwestycji i remontów / główny specjalista ds. inwestycji i remontów w odd

  • Wrocław, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Zawody: Pozostali inżynierowie budownictwa
  • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Inne wymagania: 1. Przy ubieganiu się na stanowisko inspektora: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie w specjalności konstrukcyjnej lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub elektrycznych i elektroenergetycznych.
    2. Przy ubieganiu się na stanowisko specjalisty: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub elektrycznych i elektroenergetycznych.
    3. Przy ubieganiu się na stanowisko głównego specjalisty: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub elektrycznych i elektroenergetycznych oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe związane z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznej w budownictwie.
    4. Znajomość obsługi komputera (w tym: pakietu biurowego MS Office, wyszukiwarki internetowej, poczty elektronicznej) oraz innych urządzeń biurowych.
    5. Umiejętność obsługi programu do kosztorysowania robót budowlanych.
    6. Pełna zdolność do czynności prawnych.
    7. Nieposzlakowana opinia.
    8. Niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
    9. Nieprowadzenie przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
    10. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
    11. Brak formalnych przeszkód do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2023 r., poz. 756).
    12. Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, wytycznych w tym między innymi w zakresie tajemnicy służbowej i państwowej, ochrony mienia, bhp. oraz p.poż.
    13. Dbałość o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz bieżące zaznajamianie się
    ze zmianami przepisów prawnych i uregulowań wewnętrznych dotyczących spraw
    z zakresu działania Oddziału Inwestycji.
    14. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi, w szczególności: z Oddziałem
    do spraw Planowania i Budżetu, Oddziałem Finansowym, Oddziałem Gospodarczym, oraz Głównym specjalistą ds. zamówień publicznych.
    15. Samodzielność, rzetelność, kreatywność, komunikatywność. Pracownik powinien przejawiać inicjatywę w działaniu oraz zaangażowanie, posiadać umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole. Posiadać zdolności analityczne.
    16. Posiadanie odpowiedniego poziom wiedzy ogólnej i wysoki poziom kultury osobistej.
    17. Współpraca z uczestnikami procesów inwestycyjnych, remontowych (m.in. wykonawcami robót, projektantami itp.).

    dodatkowe (mile widziane):
    1. Znajomość ustawy o finansach publicznych i ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.
    2. Znajomości aktualnych przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych.
    3. Znajomość ustawy o rachunkowości.
    4. Doświadczenie w realizacji wydatków w jednostkach sektora finansów publicznych.
    5. Znajomość zasad funkcjonowania sądownictwa oraz prowadzenia gospodarki finansowej
    i działalności inwestycyjnej sądów.
    6. Znajomość zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami.
    7. Znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz systemu SAP.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto:
    na stanowisku inspektora - do 7.500 zł
    na stanowisku specjalisty do 8.000 zł
    na stanowisku głównego specjalisty - do 8.500 zł plus dodatek stanowiskowy w kwocie do 1.126 zł.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)