Plastyk / asystent artystyczny

LENKOWO s.c.
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Polsko- Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO poszukuje: asystenta artystycznego.

Zakres obowiązków:
- dbałość o wystrój przedszkola,
- przygotowywanie różnego rodzaju dekoracji, ozdób, graficznych materiałów,
- prowadzenie warsztatów tematycznych,
- wsparcie nauczyciela wychowania przedszkolnego przy dzieciach (jako osoba wspierająca),
- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
- aktywna współpraca z zespołem.

Wymagania

- wykształcenie idące w parze z plastyczną/ graficzną pasją,
- umiejętność pracy z dziećmi, empatia,
- mile widziane: znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- elastyczny czas pracy,
- prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia na całą rodzinę),
- pakiet dodatkowych benefitów
- szkolenia,
- przyjazny zespół,
- kompleksowe wsparcie na etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy.

Lokalizacja: 200 m od południowej granicy Krakowa: miejscowość Wrząsowice (dojazd komunikacją miejską).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)