Młodszy programista baz danych

Aplikuj.pl
  • Katowice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

COIG S.A. to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Umiejętnie wykorzystuje swe kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia swoim klientom realnego wsparcia w obszarach zastosowań IT.

Zakres obowiązków:

• Rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu
• Wydawanie kolejnych wersji systemu IT wraz z dokumentacją zakresu zmian w nowych wersjach
• Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej na poziomie biznesowym, logicznym, technicznym i na poziomie kodu aplikacji
• Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów w systemie IT
• Współpraca z zespołem wdrożeniowym i serwisowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu IT

Wymagania

• Znajomość SQL
• Kompetencje „miękkie”: umiejętność myślenia analitycznego oraz projektowania konkretnych rozwiązań w oparciu o ogólne wymagania biznesowe
• Umiejętność identyfikowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami
• Odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

Mile widziane:

• Umiejętność programowania w JS, HTML5, CSS3, PL/SQL
• Baz danych Oracle
• Metodyk tworzenia i testowania oprogramowania
• Systemów/środowisk wspomagających pracę programistów

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
• Pracę w grupie profesjonalistów
• Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)