• Kisielice, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Inne wymagania: niezbędne: 1. Wykształcenie wyższe: a) na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizacje, pracę socjalna, pedagogikę opiekuńczo-wychowawcza albo b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. 2. Osoba nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona. 3. Osoba wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego 4. Osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. 5. Stan zdrowia osoby pozwalający na zatrudnienie w placówce opiekuńczo-wychowawczej potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do tej pracy. 6. Znajomość ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. 7. Umiejętność rozwiązywania sytuacji kryzysowych oraz podejmowania natychmiastowych działań naprawczych w sytuacjach trudnych z dzieckiem.
    dodatkowe: 1.Ogólna wiedza z zakresu pracy z dzieckiem, również z dzieckiem z zaburzeniami. 2. Ogólna znajomość przepisów prawa dotyczących postępowania z małoletnimi i innych regulacji bezpośrednio związanych z wykonywaną pracą (kodeks rodzinny i opiekuńczy, ustawa o pomocy społecznej, przepisy
    wykonawcze).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)