Monter - serwisant instalacji alarmowych (elektryk - elektronik - elektromonter)

  • Katowice, śląskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Wymagana NIEKARALNOŚĆ. wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie Elektryczne lub Elektroniczne lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w branży alarmów, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność obsługi komputera. Mile widziane umiejętności montażu i serwisu instalacji alarmowych, sygnalizacji pożaru i włamań. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie akordowe: od 7000 do 9000 zł/brutto (wynagrodzenie rozliczane jest zadaniowo - według przerobu). Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Akordowy
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)