• Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia:
    - Wyższe: w zakresie resocjalizacji + przygotowanie pedagogiczne zgodnie z: §23 ust. 2 Rozporządzenia MEiN z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023, poz. 2102).

    - obowiązkowa znajomość przepisów z zakresu funkcjonowania okręgowych ośrodków wychowawczych;
    - mile widziane uprawnienia sportowe (instruktor piłki siatkowej/nożnej, jazdy na nartach i/lub inne sporty);
    - mile widziane doświadczenie zawodowe;
    - kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    - kandydat musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
    - kandydat musi posiada obywatelstwo polskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Miesięczny. Karta Nauczyciela wg stopnia awansu zawodowego tj. od 4788 zł + dodatki (wysługa lat, warunki szczególne, wiejski
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)