Młodszy specjalista ds. przetargów

  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: umiejętność działania pod presją czasu,biegła znajomość programów Excel i Word potwierdzonej wewnętrznym testem,doskonała organizacja pracy,zdolności analityczne,zorientowanie na cel biznesowy
  • Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

    Firma oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kartę sportową, dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach, współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość.

    Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o.. oraz inne podmioty powiązane kapitałowo z administratorem. Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o.. oraz inne podmioty powiązane kapitałowo z administratorem.
    INFORMACJA: Zgodnie z Art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1. administratorem Państwa danych osobowych jest MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o. z siedzibą w: 25-560 Kielce, ul. Zagnańska 119 2. kontakt z administratorem danych jest możliwy pod numerem tel. +48 41 366 55 55 lub adresem email: kontakt@mac.pl, a w sprawach związanych wyłącznie z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem email: sos_dane@mac.pl 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia stosownej zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji ogłaszanych przez administratora, w oparciu o Art. 6 ust. 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom 5. Państwa dane osobowe przekazane w procesie rekrutacji przechowywane będą przez okres do jednego miesiąca od czasu zakończenia procesu aktualnej rekrutacji, a w przypadku udzielenia stosownej zgody przez okres dwóch lat od momentu otrzymania danych 6. posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7. w przypadku uznania iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych 8. podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu Pracy jest warunkiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji i potencjalnego zatrudnienia Państwa 9. Państwa dane osobowe przekazane w procesie rekrutacji będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany i nie podlegają profilowaniu. Administrator zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. 10. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)