Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Języki: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Inne wymagania: wymagana znajomość podstaw języka rosyjskiego ze względu na współpracę z załogą wielojęzyczną, dobra kondycja, szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia godzinowy
    trzy zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (wg zapotrzebowania)
    praca w dni wolne
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)