• Mrągowo, warmińsko-mazurskie pow. mrągowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika lub psychologia
  • Zawody: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej (wymagany staż - lata: 2)
  • Inne wymagania: DODATKOWE
    doświadczenie w pracy z młodzieżą,
    zdolności interpersonalne;
    komunikatywność, kreatywność, samodzielność w realizacji zadań;
    rzetelność i dokładność;
    umiejętność organizacji pracy;
    umiejętność radzenia sobie ze stresem;
    chęć stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    Obywatelstwo polskie
    Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
    Kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne
    Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dodatek funkcyjny oraz dodatek stażowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)