Specjalista do spraw rozwoju zawodowego

  • Poznań, wielkopolskie

Doradca

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku,Znajomość pakietu MS OFFICE,umiejętność pracy w zespole,kreatywność,Obsługa internetu,dobra organizacja pracy własnej,praca pod presją czasu
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane: pedagogika, pedagogika pracy, socjologia, psychologia, polityka społeczna, ekonomia, prawo i administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi itp. lub ukończone studia podyplomowe lub szkolenia, które mają w programie zagadnienia świadczenia usług rynku pracy bądź organizacji szkoleń, lub min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. rozwoju zawodowego.
    Umiejętność pracy z młodzieżą, organizacji i prowadzenia szkoleń indywidualnych i grupowych, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania pracy własnej, innowacyjność i chęć kształcenia ustawicznego,
    Uprawnienia: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 560 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto+ dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)