• Chróścice, opolskie pow. opolski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, znaj.zagadnień i doświadczenie w zakresie mechaniki, znaj.rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, samodzielność w pracy, rzetelność, terminowość, umiejętność pracy w zespole, myślenie analityczne i kreatywne rozwiązywanie problemów. stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, rozwój: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Academią Protec, atrakcyjne wynagrodzenie+ premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową, pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju, praca w przyjaznym zespole, bezpłatna prywatna opieka medyczna, kartę sportową, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki świąteczneetc.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: dodatkowo do wynagrodzenia premia frekwencyjna, premia zespołowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)