Młodszy kierownik ds. sprzedaży wewnętrznej

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: znajomość pełnego cyklu życia standardowego wdrożenia oprogramowania, doświadczeń klientów lub zintegrowanych projektów rozwoju produktu. Umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych, strategicznych z punktu widzenia biznes.
    Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne; min. 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka ds. przedsprzedaży w firmie IT. Umiejętność pracy ze wskaźnikami jakości, procedurami i wytycznymi w dziedzinie sprzedaży; umiejętność tworzenia prezentacji, pokazów i ofert dla klientów; -umiejętność zarządzaniu dużym zespołem; aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania; zdolność do negocjowania.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 18 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)