Poszukiwany magazynier z UDT

Agmamito
  • Swarzędz, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy hurtownią tkanin obiciowych do produkcji mebli.

Poszukujemy Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe UDT oraz wysokiego składowania.

Miejsce pracy: Jasin k. Poznania

Praca jednozmianowa w godzinach 7.00-15.00.

Zakres obowiązków:
1. Przygotowywanie oraz kompletacja zamówień.
2. Prace załadunkowe i wyładunkowe.
3. Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania:
1. Duża samodzielność
2. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
3. Uprawnienia na wózki UDT i wózki wysokiego składowania.

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
• Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna TU Zdrowie
• Pakiet Multisport
• Spotkania integracyjne
• Kawa/ herbata.

Prosimy o przesyłanie CV na adres @

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Agmamito Sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańskiej 33 (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)