Inspektor ds. nadzoru nad obrotem i stosowaniem środków ochrony roślin i nawozów.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca administracyjno-biurowa w siedzibie Oddziału z koniecznością wyjść/wyjazdów służbowych w teren, kontrole wykonywane w sklepach, magazynach, hurtowniach, u producentów, kontakt z klientem zewnętrznym, prowadzenie pojazdu służbowego,
  • pomieszczenia biurowe znajdują się na parterze budynku.
  • kontroluje podmioty wprowadzające do obrotu nawozy, nawozy oznaczone znakiem NAWÓZ WE, środki wspomagające uprawę roślin, produkty nawozowe UE, oraz wprowadzające do obrotu i stosujące środki ochrony roślin,
  • prowadzi pobieranie prób nawozów, nawozów oznaczonych znakiem NAWÓZ WE, środków wspomagających uprawę roślin, produktów nawozowych UE oraz środków ochrony roślin do badań laboratoryjnych,
  • prowadzi kontrole stosowania środków ochrony roślin,

Wymagania

  • wykształcenie: średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów o nawozach, środkach wspomagających uprawę roślin, produktach nawozowych UE,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31w lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne.
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)