Inspektor ds. Zapewnienia prawidłowego obiegu korespondencji jawnej

Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa w ośmiogodzinnym systemie pracy. Stanowisko zlokalizowane w pokoju biurowym na II piętrze, oświetlenie naturalne i sztuczne. Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy.

  • Przyjmowanie korespondencji i ewidencja w dziennikach
  • Prowadzenie, gromadzenie, rozpowszechnianie przepisów ustawowych
  • Sporządzanie decyzji Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie
  • Prowadzenie biblioteki KPP Pruszków
  • Zastępowanie sekretarki Komenadanta Powiatowego Policji podczas jej nieobecności

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • umiejętność alitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe na kierunku administracji
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (dzisiaj)