Starszy referent ds. kadrowo-szkoleniowych

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
  • Legnica, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, telefon;niszczarka

  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą kadrową w placówce w celu zapewnienia właściwego udokumentowania tego procesu,
  • prowadzenie rocznych kart ewidencji obecności i list obecności funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, w celu prawidłowego rozliczania czasu pracy,
  • sporządzanie pism ,wniosków, protokołów, zestawień, spisów w celu właściwej obsługi kadrowej funkcjonariuszy i pracowników cywilnych PSG w Legnicy,
  • kompletowanie i przygotowanie dokumentacji dotyczącej spraw kadrowych, podlegającej archiwizacji celem przekazania do archiwum,
  • prowadzenie zbiorów przepisów, dotyczących uregulowań prawnych w zakresie spraw kadrowych w celu ich aktualizacji.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • dokładność, rzetelność, sumienność;
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej;
  • odpowiedzialność;
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, znajomość technik biurowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • przeszkolenie z zakresu informacji niejawnych,
  • umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)