• Wyszków, mazowieckie pow. wyszkowski

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Wymogi dotyczące wykształcenia: stażysta - wykształcenie wyższe, osoba dla której zatrudnienie w stacji sanitarno-epidemiologicznej jest pierwszym zatrudnieniem po ukończeniu studiów; Młodszy asystent - wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia lub wykształcenie wyższe należy rozumieć jako wykształcenie mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy, chemia, technologia chemiczna.

    Preferowana praktyka zawodowa na podobnym stanowisku pracy;
    Umiejętność redagowania pism urzędowych;
    Znajomość języka angielskiego - mile widziana
    Zdolność analizy i logicznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, zaangażowanie;
    Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)