Administrator nieruchomości

  • Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Zarządca nieruchomości
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, staż pracy nie jest wymagany, prawo jazdy kat. B, obsługa pakietu MsOffice,
    mile widziany własny samochód do celów służbowych (w takiej sytuacji na podstawie odrębnie zawartej umowy i na jej podstawie następuje zwrot kosztów, zgodnie z ilością przejechanych kilometrów. Stawka za kilometr, obliczana jest na podstawie wykazu z rozporządzenia, w zależności od pojemności skokowej silnika).
    W przypadku braku samochodu pracodawca zapewnia samochód służbowy w godzinach pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 30 zł brutto/h
    5500 zł brutto miesięcznie
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)