Terapeuta integracji sensorycznej

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Terapeuta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowew pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jednej z następujących jednostek:1) szpitalu psychiatrycznym; 2)jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi; 3)placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym; 4)ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym; 5)warsztacie terapii zajęciowej; 6)innej jednostce niż wymienione w pkt 1-5, świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Osoby świadczące usługi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie:1)umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań; 2)kształtowania nawyków celowej aktywności; 3)prowadzenia treningu zachowań społecznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 60 do 60 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)