Specjalista do spraw kadr i płac - praca zdalna - 40 godzin miesięcznie

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,wyższe (w tym licencjat),średnie zawodowe
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 4)
  • Inne wymagania: Praca zdalna, umowa zlecenie lub B2B, elastyczny czas pracy w wymiarze 40 godzin miesięcznie. - znajomość prawa pracy i innych ustaw, kompleksowa wiedza z zakresy kadr i płac, umiejętność naliczania list płac dla pracowników, doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata, sumienność, odpowiedzialność, znajomość ENOVA, PŁATNIK, wFIRMA, aplikacji SODIR Kontakt mailowy - biuro@biznes4u.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 50 do 60 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)