Pracownik Biurowo-Rachunkowy

Shivago Thai Bali Spa Sp. z o.o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Shivago Spa, z siedzibą przy ul. Dymińska 47A, 25-390 Kielce, to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi spa i wellness. W związku z rozwojem naszego działu finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Biurowo-Rachunkowego. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i chce rozwijać swoje umiejętności w zakresie rachunkowości oraz zarządzania dokumentacją kadrową, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie dokumentacji księgowej oraz kadrowej.
- Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.
- Obsługa kadrowo-płacowa, w tym przygotowywanie list płac, umów o pracę, umów zlecenia.
- Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich.
- Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak ZUS, US, GUS.
- Udział w zamknięciach miesięcznych i rocznych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii.
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Znajomość przepisów prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy.
- Biegła znajomość systemów księgowych i kadrowo-płacowych.
- Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
- Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy

- Pracę w formie hybrydowej z możliwością elastycznego dostosowania godzin pracy.
- Współpracę na zasadach B2B.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
- Dostęp do szkoleń i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
- Przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie CV na adres email: aplikacje(małpa)shivago.pl

Dołącz do nas i rozwijaj się w przyjaznym, profesjonalnym środowisku, które wspiera zdrowie i dobre samopoczucie.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)