Pracownik administracyjno laboratoryjny

Ferma Materna
  • Czerwieńsk, lubuskie pow. zielonogórski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Grupa Producencka zajmująca się handlem hurtowym zbóż, poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Pracownik administracyjno- laboratoryjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przyjęcie towaru- obsługa programu magazynowego i wagowego,
pobieranie prób i badanie pod względem jakościowym przyjmowanych surowców,
prowadzenie pełnej dokumentacji związanej wykonywanymi badaniami
kontrola jakości surowców, produktów, pasz, zbóż, kukurydzy i rzepaku,
nadzór nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego,
prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
właściwe przechowywanie próbek,
nadzór nad jakością przyjmowanych i wydawanych surowców, towarów w firmie,
prowadzenie zgodnie z wytycznymi dokumentacji systemów GMP+ oraz REDcert.

WYMAGANIA:

wykształcenie średnie- wyższe mile widziane w zakresie żywienia,
min 3-letnie doświadczenie
dyspozycyjność, precyzyjność w wykonywanej pracy,
umiejętność analitycznego myślenia,
dobra organizacja pracy własnej,
biegła obsługa komputera, Pakiet Office

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę,
przyjazną atmosferę w pracy,
samodzielność w realizacji zadań
pełen pakiet medyczny
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)