Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.05.2024

Pracownik ochrony wspólnoty mieszkaniowej, Wrocław

Delta Security
  • Wrocław, dolnośląskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma ochroniarska Delta Security zatrudni kandydata z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym na stanowisko: Pracownik ochrony we wspólnocie mieszkaniowej we Wrocławiu przy ul. Ślężna

Oferujemy

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Security
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie 12-godzinnym lub 24-godzinnym (około 180-190 godzin miesięcznie)
- umundurowanie

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie pracy ochroniarzem/obsługa klienta
- miła aparycja, komunikatywność
- motywacja do pracy
- niekaralność

Obowiązki:

- wykonywanie obchodów budynku
- obsługa klienta
- monitoring
- obsługa systemu PPOŻ
- kontrola ruchu osobowego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny! tel. - Artur

Prosimy osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności o powstrzymanie się od kontaktu

Podobne oferty pracy