Starszy referent ds. ochrony danych

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie
  • Gryfino, zachodniopomorskie pow. gryfiński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Miejsce i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy:

- oświetlenie naturalne i sztuczne,

- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy

- praca wykonywana w warunkach normalnych – biurowych,

- wejście do budynku schodami, w siedzibie budynku występują schody, brak wind

- stanowisko pracy na 1. piętrze

- wiekszość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej

  • Realizuje zadania Inspektora Ochrony Danych
  • Realizuje procedury związane z realizacją postanowień przepisów o ochronie danych osobowych,
  • Monitoruje przestrzeganie obowiązujących przepisów o ochronie danych oraz polityk administratora
  • Realizuje zadania polegające na wprowadzaniu informacji do niejawnego systemu Policji
  • Wykonuje zadania związane z właściwą rejestracją i obiegiem korespondencji niejawnej stosownie do ogólnych zasad pracy kancelaryjnej oraz ochrony informacji niejawnych w ramach zastępstwa Kierownika Kancelarii Tajnej

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji
  • Znajomość ustawy o Policji (t. j. Dz. U. z 2021r. poz. 1882 z poź. zm.);
  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2018r. poz. 1000 z póź. zm.);
  • Znajomość Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679;
  • Znajomość Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/680;
  • Dobra znajomość komputera w zakresie obsługi dokumentów tekstowych;
  • Umiejętność komunikowania się, organizacji pracy własnej, interpretacji przepisów, negocjacji.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe profilowe – prawnicze lub administracyjne
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego administracja
  • Miejsce zamieszkania na terenie Gryfina lub okolic
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (dzisiaj)