Starszy inspektor nadzoru budowlanego ds. prowadzenia postępowań administracyjnych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Powiatu Poznańskiego
  • Poznań, wielkopolskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa.

Kontakt z klientem zewnętrzym.

Zagrożenie korpupcja.

  • Prowadzenie postępowań w sprawach naruszania prawa w celu wydania rozstrzygnięcia
  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających w sprawach odpowiedzialności zawodowej osób pełniących samodzielne funkcje techniczne
  • Obsługa prawna inspektoratu celem ewentualnego udzielania wyjaśnień lub doradztwa prawnego stronom postępowania
  • Reprezentowanie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla powiatu poznańskiego na rozprawach sądowych

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe profilowe /np. budownictwo/
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego budownictwo, lub 1,5 roku w administracji
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • Uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowanie administracji publicznej

Oferujemy

  • Stołówka pracownicza
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)