Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.04.2024

Starszy inspektor ds. NIELETNICH I PATOLOGII

Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie
  • Goleniów, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- PRACA WYKONYWANA W WARUNKACH NORMALNYCH - BIUROWYCH, OSŁUGA URZĄDZEDŃ BIUROWYCH

- DORAŹNA PRACA W TERENIE - WYJAZDY NA SPOTKANIA I PRELEKCJE SAMOCHODEM SŁUŻBOWYM

- STRES ZWSIAZANY Z REPREZENTOWANIEM URZĘDU NA ZEWNĄTRZ

  • ROZPOZNAWANIE I ZAPOBIEGANIE PRZESTĘPCZOŚCI NIELETNICH ORAZ ZAGROŻEŃ WYNIKAJĄCYCH ZE ZDEMORALIZOWANIA, ALKOHOLIZMU, NARKOMANII I INNYCH ZJAWISK PATOLOGICZNYCH
  • PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY W RODZINIE I POMOC OSOBOM POKRZYWDZONYM
  • OPRACOWYWANIE PROJEKTÓW I MATERIAŁÓW PROFILAKTYCZNYCH
  • ROZPOZNAWANIE ZANIEDBAŃ OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH I PODEJMOWANIE STOSOWNYCH DZIAŁAŃ
  • OPRACOWYWANIE PROGRAMÓW PREWENCYJNO-PROFILAKTYCZNYCVH SKIEROWANYCH DO DZIECI I MŁODZIEŻY ZAGROŻONEJ DEMORALIZACJĄ
  • NAWIĄZYWANIE BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PRZEDSTAWICIELAMI SZKÓŁ W CELU ORGANIZOWANIA WSPÓLNYCH SPOTKAŃ I PRELEKCJI W SZKOŁACH NA TERENIE POWIATU GOLENIOWSKIEGO

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego W JEDNOSTKACH ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
  • OBYWATELSTWO POLSKIE
  • ZDOLNOŚĆ DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH ORAZ KORZYSTANIE Z PEŁNI PRAW PUBLICZNYCH
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • DOKŁADNOŚĆ I RZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU PRACY
  • UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie PEDAGOGIKA LUB RESOCJALIZACJA
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników