Security Risk and Compliance Engineer

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

104895

Obowiązki

  • weryfikacja, czy procesy rozwoju oprogramowania stosowane przez dostawców spełniają wymagania bezpiecznego cyklu życia oprogramowania (SDL),
  • regularne przeprowadzanie audytów i ocen dostawców oprogramowania w celu zapewnienia ciągłej zgodności z SDL.
  • aktualizowanie listy potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa związanych z oprogramowaniem pochodzenia zewnętrznego,
  • określanie prawdopodobieństwa i potencjalnego wpływu wykorzystania luk w zabezpieczeniach oprogramowania i firmware przez cyberprzestępców;

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • j. angielski na poziomie min. B2+
  • min. 1 roku doświadczenia w przeprowadzaniu audytów bezpieczeństwa dostawców oprogramowania pod kątem SLD
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie o międzynarodowym kapitale

Oferujemy

  • praca w trybie hybrydowym - 2 dni biurowe w tygodniu
  • Medicover,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • My Benefit,
  • Karta lunch pass sodexo,
  • wczasy pod gruszą,
  • bonus świąteczny,
  • bonus roczny,
  • Udemy.

Źródło: Grafton/Praca

Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)