Dyspozytor / Logistyk

  • Świebodzice, dolnośląskie pow. świdnicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

hurtownia spożywcza

Lokalna firma transportowa zatrudni logistyka/dyspozytora z językiem angielskim.

Obowiązki

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywny angielski
  • Ścisły umysł
  • Doświadczenie w transporcie lub logistyce mile widziane

Oferujemy

  • Pełne przeszkolenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o prace
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Telefon oraz komputer służbowy

  • Oferujemy pełne przeszkolenie
  • Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod 730014740

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maxpol 73-110 Stargard Szczeciński ceglana 8, NIP: 8540018864 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)