• Nowy Staw, pomorskie pow. malborski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń, zatrudniania cudzoziemców , PPK,
    Praktyczna znajomość programu Płatnik,
    Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych,
    Umiejętność sporządzania deklaracji oraz sprawozdań wymaganych przez ZUS, US, PFRON, GUS i innych wymaganych przez prawo pracy,
    Znajomość pakietu MS Office,
    Doskonała organizacja pracy własnej,
    Otwartość na nowe zagadnienia i chęć uczenia się,
    Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność oraz terminowość,
    Komunikatywność i otwartość,
    Praca w trybie stacjonarnym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)