• Gorlice, małopolskie pow. gorlicki

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe - mile widziane na podobnym stanowisku (np. betoniarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, betoniarz-zbrojarz, pracownik mostowy) - istnieje też możliwość przyuczenia osoby do zawodu; umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Okres zatrudnienia: okres próbny (3 miesiące), następnie umowa na czas nieokreślony.
    Praca w delegacji na terenie kraju (aktualnie w miejscowości Kobylec, woj. małopolskie).
    Wyjazd do pracy w poniedziałek ok. 4:30 (Pracodawca może zabierać pracowników na trasie przejazdu, może też podjechać do Gorlic - kwestia dogadania się z pracownikami).
    Powrót do miejsca zamieszkania raz w tygodniu (co piątek).
    Pracodawca zapewnia: bezpłatny dowód do miejsca pracy/zwrot kosztów przejazdu/ryczałt na dojazdy/zwrot kosztów dojazdów środkami komunikacji miejscowej; bezpłatny nocleg/zwrot kosztów noclegu.
    Godziny pracy: 7:00-15:00
    Wynagrodzenie: od 4300 zł do 7000 zł (w zależnosci od posiadanych kwalifikacji)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)